Marynarka Wojenna RP
Untitled Document
poczta Marynarki Wojennejserwis informacyjny ZIMW
Gdynia 2013-12-06 09:56
MISTRZOSTWA MW W FUTSALU

W dniach od 4 do 5 grudnia w hali sportowej 44 Bazy Lotnictwa Morskiego w Siemirowicach rozegrane zostały Mistrzostwa Marynarki Wojennej w futsalu. Najlepszymi piłkarzami okazała się połączona drużyna Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej i Szkoły Podoficerskiej w Ustce.

2. miejsce zajęła reprezentacja 3 Flotylli Okrętów, a na najniższym stopniu podium stanęła drużyna składająca się z piłkarzy 6 Ośrodka Radioelektronicznego MW i Dywizjonu Zabezpieczenia Hydrograficznego MW. W zawodach rywalizowały ponadto drużyny 8 Flotylli Obrony Wybrzeża, Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia MW oraz Brygady Lotnictwa MW.

Rywalizacja w halowej piłce nożnej to ostatnie zawody tegorocznych Mistrzostw Marynarki Wojennej w sporcie powszechnym. Teraz, po podsumowaniu wszystkich edycji zostanie wyłoniona jednostka, która otrzyma mistrzowski puchar. Sportowcy reprezentujący poszczególne jednostki i związki taktyczne MW rywalizują przez cały rok. Punkty do klasyfikacji końcowej zdobywają w różnych dyscyplinach m.in. tenisie stołowym czy siatkówce.

Wersja do druku             


 
 
Poleć tę stronę znajomemu Dodaj do ulubionych Ustaw jako stronę startową
Uwagi na temat strony kieruj do Webmastera. Innych informacji dotyczących
Marynarki Wojennej RP udziela Rzecznik Prasowy Dowódcy MW.
Każdorazowe wykorzystanie materiałów ze strony Marynarki Wojennej w całości lub we fragmencie wymaga pisemnej zgody.
© 2004 Marynarka Wojenna RP. Wszelkie prawa zastrzeżone.