Marynarka Wojenna RP
Untitled Document
poczta Marynarki Wojennejserwis informacyjny ZIMW

KLUB GARNIZONOWY W DZIWNOWIE

Klub Garnizonowy w Dziwnowie został powołany do życia 1 stycznia 2003 roku. Głównym zadaniem Klubu jest organizowanie i prowadzenie działalności kulturalno - oświatowej, artystycznej i rekreacyjnej w celu rozwijania zainteresowań kadry zawodowej i byłych żołnierzy zawodowych, członków ich rodzin, marynarzy służby zasadniczej oraz pracowników wojska w garnizonie Dziwnów. Klub ma wzbogacić proces wychowania marynarzy zasadniczej służby wojskowej i młodzieży szkolnej, poprzez popularyzację tematyki patriotyczno - obronnej, historii i tradycji oręża polskiego.

Klub organizuje imprezy okolicznościowe uświetniające uroczystości państwowe, historyczne i kulturalne, popularyzuje region i znajdujące się na nim miejsca pamięci narodowej.

W klubie gromadzi się i udostępnia zbiory biblioteczne oraz materiały metodyczne. Prowadzone jest poradnictwo w zakresie organizacji i planowania działalności kulturalnej, doboru treści i form działania oraz rozwoju amatorskiego ruchu artystycznego. Organizowane są wykłady, prelekcje i odczyty, stwarzając tym samym warunki do podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez kadrę i ich rodziny.
W klubie funkcjonuje pracownia plastyczna.

Klub wspólnie z innymi ośrodkami kulturalnymi i środowiskami twórczymi w garnizonie Dziwnów organizuje przedsięwzięcia kulturalne i imprezy masowe.

Adres i namiary:
Klub Garnizonowy w Dziwnowie
Jednostka Wojskowa 5018
72- 420 Dziwnów
Kierownik Klubu - tel. (0-91) 324 - 82 - 15


 
 
Poleć tę stronę znajomemu Dodaj do ulubionych Ustaw jako stronę startową
Uwagi na temat strony kieruj do Webmastera. Innych informacji dotyczących
Marynarki Wojennej RP udziela Rzecznik Prasowy Dowódcy MW.
Każdorazowe wykorzystanie materiałów ze strony Marynarki Wojennej w całości lub we fragmencie wymaga pisemnej zgody.
© 2004 Marynarka Wojenna RP. Wszelkie prawa zastrzeżone.